Informacje i nowości

Złoty Apple Watch w godzinę wyprzedany w Chinach

Spodziewano się, że złote Apple Watch odniosą sukces w Chinach ale skoro w trakcie pierwszej godziny możliwości składania wcześniejszych zamówień online, Watch Edition wyprzedano to oznacza tylko jedno – Tim Cook musi zamówić dużo więcej złota.

Dostawy Watch Edition dla klientów z USA sięgają aż do sierpnia – tak wynika przynajmniej z informacji, która pojawia się na stronie sklepu internetowego Apple dla Stanów Zjednoczonych, gdy chcemy złożyć zamówienie na złotą wersję zegarka.

Użytkownik twittera Ben Thompson sprawdził jak to wygląda na sklepie online Apple przewidzianym dla Chin. Jak się okazuje przy próbie złożenia zamówienia na jakikolwiek zegarek serii Edition, widzimy info mówiące o tym, że brak go na magazynie.

CCNuQoTUEAAXKuR

Jak chodzi o pozostałe modele Apple Watch to ich dostawy do klientów w pierwszych minutach po uruchomieniu możliwości zamawiania szacowane były na okres od 4 do 6 tygodni. Teraz termin oczekiwania wydłużył się do czerwca.

Są dwie możliwości – albo Apple nie przygotował dużego stoku Apple Watch albo urządzenie naręczne Apple jest prawdziwym hitem.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/318764/apple-watch-edition-is-already-sold-out-in-china/]

To Top