Aplikacje na iOS i OS X

Nowa aplikacja muzyki w wersji beta systemu iOS 8.4

Apple wydało właśnie iOS 8.4 w wersji beta dostępną wyłącznie dla deweloperów. W pierwszej odsłonie iOS 8.4 możemy znaleźć całkowicie przebudowaną aplikację muzyki.

Oto kilka zmian jakie przynosi nowa aplikacja muzyki:

  1. Całkowicie nowy design. Aplikacja muzyka ma piękny, nowy design, który sprawia że przeglądanie kolekcji jest teraz łatwiejsze i przyjemne. Spersonalizuj swoje listy, dodając własne zdjęcie i opis. Ciesz się wspaniałymi zdjęciami swoich ulubionych artystów w sekcji Artyści. Odtwarzaj album wprost z listy albumów.
  2. Ostatnio dodane. Albumy i playlisty które dodałeś są teraz na szczycie twojej biblioteki, dzięki czemu bez wysiłku znajdziesz coś nowego do odtworzenia. Po prostu dotknij ikony by posłuchać.
  3. Usprawnione iTunes Radio. Odkrywanie muzyki z iTunes Radio jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Teraz możesz szybko powrócić do swoich ulubionych stacji w Ostatnio Odtwarzane. Wybierz gotową stację lub rozpocznij odtwarzanie nowej zaczynając od ulubionego artysty lub utworu.
  4. Nowy MiniPlayer. Z nowym MiniPlayerem możesz zobaczyć co jest odtwarzane, podczas gdy przeglądasz muzykę. Aby otworzyć Teraz Odtwarzane, po prostu dotknij MiniPlayera.
  5. Udoskonalona sekcja Teraz Odtwarzane. Sekcja Teraz Odtwarzane ma nowy design, który prezentuje okładki albumów tak jak powinien. Ponadto, można rozpocząć strumieniowanie muzyki za pomocą AirPlay bez wychodzenia z Teraz Odtwarzane.
  6. Następne. To proste by dowiedzieć się które utwory z biblioteki będą odtwarzane jako następne. Po prostu dotknij ikonę Następne w sekcji Teraz Odtwarzane. Możesz nawet zmienić kolejność, dodać lub pominąć piosenki, kiedy tylko chcesz.
  7. Globalne wyszukiwanie. Teraz możesz wyszukiwać z dowolnego miejsca w aplikacji Muzyka – po prostu dotknij lupy.Wyniki wyszukiwania są wygodnie zorganizowane, aby pomóc Ci szybko odnaleźć odpowiednią piosenkę. Możesz nawet uruchomić stację iTunes Radio zaczynając od wyników wyszukiwania.

Music iOS 8.4

Nowa aplikacja Muzyka w iOS 8.4 przynosi wiele zmian. Głównymi są poprawa funkcjonalności iTunes Radio, udoskonalona sekcja Teraz Odtwarzane, Ostatnio Dodane oraz zmiana interfejsu całej aplikacji. Nowa wersja aplikacji jest na razie w wersji beta. Apple ogłosi prawdopodobnie dodanie usługi strumieniowania muzyki w czerwcu na WWDC.

ios8.4music

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/04/13/apple-launches-ios-8-4-beta-with-revamped-music-service/]

To Top