Aplikacje na iOS i OS X

Jak skopiować muzykę z iPhone’a?

Myzyka z iPhone’a, iPoda na komputer.

Jeśli przydarzyło Wam się nieszczęście i komputer odmówił Wam posłuszeństwa, zginęły dane, zginęły, zdjęcia i zginęła co gorsza Wasza cała biblioteka muzyczna, którą teraz posiada tylko iPhone, Mamy dla Was dobrą wiadomość nic straconego, wszystko da się odzyskać.

Wszystkie dane można przywrócić z iPhona, na Twój komputer z nowym systemem. Wszystko czego potrzebujesz to rewolucyjne narzędzie iExplorer, program który wyciągnie z Twojego iPhona dosłownie wszystko czego potrzebujesz.

Transfer muzyki

Całą muzykę z iPhone’a na nowo zaimportujesz i odzyskasz ulubione utwory muzyczne bez konieczności powielania, tworzenia folderów. Jednym przyciskiem utwory wylądują z iPhona wprost w bibliotece iTunes, który niestety funkcji importu nie posiada. Dzięki iExplorer możesz dokładnie zarządzać potrzebną Ci muzyką. Program pozwoli odzyskać utraconą muzykę prosto z Twojego iPhone’a.

[half]itunes_2x[/half] [half_last]iex_2x[/half_last]

autotransfer_2x

Potężne narzędzie zarządzające

Z programem iExplorer wiadomości i kontakty, zostaną zachowane. Funkcja dostępu do systemu plików jest narzędziem dla bardziej zaawansowanych użytkowników, dlatego eksperci z pewnością znajdą zastosowanie programu w swojej pracy. Oprogramowanie można pobrać ze strony producenta dożywotnia multiplatformowa licencja kosztuje 35$. Trzeba przyznać ze firma Macroplant, podeszła do tematu bardzo profesjonalnie a narzędzie cieszy się ogromną popularnością. Polecamy gorąco

[youtube id=W1m8-OohJmw]

[source name=iExplorer url=https://www.macroplant.com/iexplorer/features/transfer-music-and-playlists-to-itunes/]

 

To Top