Humor

Apple vs Samsung. Zobacz jak doszło do wrzenia

Apple vs Samsung

Jak można było przewidzieć w sieci toczy się batalia pomiędzy dzieckiem Apple, iPhone’m 6 i nowym Samsungiem Galaxy S6. Bitwa między flagowcami odbywa się na każdej płaszczyźnie. Internauci porównują szybkość, hardware, wyświetlacze, dizajn a niektórzy niestety za bardzo wzięli sobie do serca udowadnianie wyższości jednej firmy nad drugą.

Apple vs Samsung w gotowanej wodzie

Oto odpowiedź na  jedno pytanie, którego właściwie nikt nie postawił aż do teraz: Który z nich przetrwa dłużej we wrzącej wodzie? Testy warunków skrajnych są szczególnie ciekawe. Zwykle dochodzi do nieodwracalnych uszkodzeń urządzeń. Ale to przyciąga oglądalność, a za oglądalność można kupić nowe urządzenia do nowych zwariowanych testów.

[youtube id=OI2gJtcfQ6M]

Tortura wrzątkiem, jak można się domyślić, jest dziełem YouTubera TechRax’a, którego pozorna nienawiść do najnowszych gadżetów dorównuje jedynie jego nieograniczonym dostawom nowych telefonów. TechRax poprzednie smartfony raził prądem, wrzucał do śniegu, miażdzył, gniótł, nawiercał a nawet szlifował -wszystko w imię nauki. Najnowsze porównanie udowadnia jak wielkich życiowych wyrzeczeń wymagają doświadczenia. Test niesie za sobą ważny wniosek. W starciu Apple vs Samsung po raz pierwszy Androidowcy mają powód do dumy, w gotowanej wodzie Samsung wytrzymuje zdecydowanie dłużej.

[source name =CultofAndroid url=http://www.cultofandroid.com/72928/battle-between-iphone-6-and-samsung-galaxy-s6-comes-to-a-boil/]

To Top