Informacje i nowości

Wystawa Del Mobile w Mediolanie. Prezentacja Apple Watch

Wystawa Del Mobile w Mediolanie

Apple Watch przyciąga do siebie europejczyków. Wystawa Del Mobile w Mediolanie to miejsce gdzie można na żywo zobaczyć współtwórców gadżetu, a nawet z nimi porozmawiać. Carlo Camilla Segheria, ekskluzywnie awangardowa restauracjia, która słynie ze swojego surowego i specyficznego wystroju, przyjęła gości zza oceanu.

Phil Schiller i Marc Newson prezentują Apple Watch w Mediolanie

[half]Wystawa Del Mobile w Mediolanie[/half] [half_last]Wystawa Del Mobile w Mediolanie[/half_last]

[half]Wystawa Del Mobile w Mediolanie[/half] [half_last]Wystawa Del Mobile w Mediolanie[/half_last]

Projektant Marc Newson i Phil Schiller to osobistości, które zaszczyciły swoją obecnością wystawę. Newson pomagał w projektowaniu zegarka Jonowi Ive’owi, a Schiller jest po części odpowiedzialny za sprzedaż, dystrybucję i prezentacje produktów. Apple Watch został podobnie zaprezentowany jak w sklepach detalicznych. Długie drewniane stoły, prezentujący różne modele za szkłem. Istnieją nawet prywatne kabiny, aby spróbować spotkania z modelem Edition. Ponieważ Włochy nie są na liście państw, w kórych Apple Watch zagości 24 kwietnia, wielu obywateli przyjdzie tutaj choć na chwilę by zaznajomić się z produktem. Zdjęcia, dzięki uprzejmości setteB.I dla portalu CultofMac.

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/319584/marc-newson-and-phil-schiller-show-off-apple-watch-at-design-fair-in-milan/#SA3B47giqtu8Kih0.99]

To Top