Aplikacje na iOS i OS X

Google Chrome – nowe funkcje aplikacji

Google udostępnia aktualizację Chrome.

Google udostępniło aktualizację dla swojej przeglądarki na iOS. W nowej wersji Chrome odnajdziemy między innymi widget, który umożliwia nam szybki dostęp do wyszukiwania głosowego oraz otwarcia nowej karty.

Do znanych już możliwości aplikacji Chrome na iOS należy synchronizacja kart i zakładek między komputerem, tabletem i telefonem, szybkie przeglądanie za pomocą podpowiedzi które wyświetlają się w trakcie wyszukiwania, wyszukiwanie głosowe, tłumaczenie stron, oraz tryb Incognito (tryb prywatny). Opcją która znacząco ułatwia pracę jest otwieranie nieograniczonej ilości kart oraz łatwe przełączanie między nimi.

Google Chrome

Aplikacja oprócz ciekawych funkcji zachęca dodatkowo swoim wyglądem – prosty, przejrzysty interfejs Material Design znany już z innych aplikacji Google.

googlechrome

Nowe możliwości aplikacji:

[list_style class=”bookmark” ]

  • Rozpocznij szybciej wyszukiwanie i przeglądanie. Szybki dostęp do wyszukiwania głosowego i otwierania nowych kart z zakładki “Dzisiaj”.
  • Ergonomiczny design. Przeciągnij na dół, aby odświeżyć lub otworzyć/zamknąć karty.
  • Wsparcie dla rozszerzeń takich jak 1Password i LastPass.
  • Łatwo otwieraj linki skopiowane z innych aplikacji.

[/list_style]

 Google Chrome można pobrać za darmo z sklepu App Store.

[appstore id=535886823]

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/48536/chrome-for-ios-gets-quick-access-to-voice-search-new-tabs-in-today-view-1password-support]

To Top