Informacje i nowości

Kolejne wideo-poradniki dla zegarka Apple Watch

Apple Watch kraje

W ostatnim wpisie pisaliśmy o czterech wideo-poradnikach dotyczących obsługi i możliwości nowego produktu jakim jest zegarek Apple Watch które możemy obejrzeć na kanale Youtube firmy Apple. Raptem wczoraj ukazały się trzy nowe filmy które prezentują nam kolejne możliwości zegarka Apple Watch.

1. Activity

[youtube id=y1nqy2CPbQU]

Dzięki tej aplikacji będziemy mogli kontrolować naszą codzienną aktywność fizyczną typu: przemierzony dystans, ilość kroków, przysiadów które zrobiliśmy podczas normalnego dnia. Aplikacja ma na celu ustawienie sobie codziennych celów i ilości kalorii które chcemy spalić i w każdej chwili będziemy mogli sprawdzić nasz postęp z poziomu zegarka lub iPhone’a.

2. Workout

[youtube id=BDQYCBjXsaw]

Działanie tej aplikacji jest trochę podobne do poprzedniej. Dzięki niej możemy ustalać cele swoich codziennych ćwiczeń do których można zaliczyć: bieganie, jazda na rowerze, marsz. Definiując dystans do przemierzenia lub ilość kalorii jaką chcemy spalić, lub też ewentualnie czas. Wyniki tak jak i w przypadku wcześniejszej aplikacji możemy podejrzeć w aplikacji Activity z poziomu iPhone’a.

3. Apple Pay

[youtube id=LQmASmoMYwg]

Szybkie płatności dzięki zegarkowi Apple Watch? z tą aplikacją to możliwe. Szkoda tylko, że jeszcze trochę czasu poczekamy, aż będziemy mogli dokonywać tego typu płatności w Polsce.

Oczywiście wszystkie te funkcję mogą być dla użytkowników bardzo przydatne, ale to pokażą nam już za kilka dni pierwsze recenzje i testy. Chociaż jedno co trzeba przyznać poradniki tworzone przez firmę Apple są naprawdę świetne i znacznie ułatwią użytkowanie zegarka Apple Watch nowym właścicielom.
To Top