Informacje i nowości

Apple Watch będą dostępne w piątek w kilku sklepach

Chociaż punkty sprzedaży detalicznej Apple nie pozwolą Ci tak po prostu wejść, kupić i wyjść z Apple Watch’em na ręce to niektóre z nich będą miały na magazynie  w piątek dostępność określonych modeli.

Dover Street Market w Tokio i Londynie, Maxfield w Los Angeles, Colette w Paryżu, Corner w Berlinie i 10 Corso Como w Mediolanie – w tych miejscach według New York Times będą Apple Watch w magazynie w dniu premiery.

Powyższe sklepy zostały wymienione przez Apple jako punkty partnerskie w sprzedaży zegarka ale firma dała jasno do zrozumienia, że żeby odebrać w nich urządzenie naręczne to konieczne jest wcześniejsze zamówienie go online.

Modele, które mają być dostępne do odbioru w tych kilku miejscach to kilka wzorów Watch Sport i stalowy Apple Watch.

Szef Dover Street Market powiedział The Times, że sklep w Tokio będzie mieć na stanie około 350 sztuk zegarków,a ten w Londynie 570.

Ci co chcieliby osobiście odebrać złotego Watch Edition niestety będą musieli wyjść ze sklepu z pustymi rękami ponieważ żaden punkt sprzedaży detalicznej w dniu premiery nie będzie miał go dostępnego.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/320069/apple-watch-will-be-available-at-select-boutiques-on-friday/]

To Top