Informacje i nowości

Jak wyłączyć, włączyć i zresetować zegarek Apple Watch

Na poniższym filmie możemy zauważyć jak dokładnie wygląda proces włączania i wyłączania oraz resetu zegarka Apple Watch.

[youtube id=KbTZGycgHFw]

Każdy z produktów Apple posiada swój sekretny sposób na zresetowanie. W przypadku zarówno iPhone’a jak i iPada trick ten jest znany chyba każdemu i w tym celu należy przytrzymać przycisk Home+Power przez kilkanaście sekund, aż urządzenie się wyłączy i zaświeci się na ekranie logo Apple. Kilka razy w życiu zdarzyło mi się  skorzystać z tego typu rozwiązania w momencie jak zawiesiła mi się aplikacja lub np. raz kilka zrobione zdjęcia nie pojawiły się fizycznie w galerii urządzenia.

Jak widać zegarek Apple Watch również posiada opcje resetowania urządzenia, a po co? pewnie jak to bywa w przypadku wszystkich urządzeń elektronicznych kiedyś na pewno się zawiesi. Pozostało nam czekać na ogłoszenie oficjalnej daty premiery zegarka Apple Watch w Polsce tak aby osoby zainteresowane jego kupnem mogły testować jego funkcje i w przypadku zawieszenia wiedziały co dokładnie należy zrobić.

[source name=iDownloadblog url=http://www.idownloadblog.com/2015/04/25/turn-apple-watch-on-off-hard-reset/]

To Top