Informacje i nowości

Pacquiao uwielbia iPhone’y ale musiał używać Samsunga

Manny Pacquiao oczekuje wypłaty za ostatni pojedynek, który media okrzyknęły „Walką 100-lecia”, która jak się okazało później, na to miano niestety nie zasłużyła, chociaż ponadprzeciętnego talentu i umiejętności nie można odmówić ani Filipińczykowi ani jego przeciwnikowi, którym był Floyd Mayweather.

Tak czy owak oboje zgarnęli kosmicznie wielkie gaże za występ. Manny 80 milionów dolarów miał zagwarantowane ale prawdopodobnie dorobił „na boku” jeszcze kilka „baniek” podpisując kontrakt promocyjny z Samsungiem na kilka dni przed walką.

Manny obcesowo używał Samsunga Galaxy S6 w trakcie ceremonii ważenia, a prawdziwą burze wywołało to co zrobił jego trener w momencie wychodzenia pięściarza do ringu. Freddie Roach wyciągnął telefon i zrobił sobie selfie ze swoim zawodnikiem w chwili gdy ten powinien w całkowitym skupieniu koncentrować się w ostatnich sekundach przed pojedynkiem. Dziennikarze i komentatorzy nie kryli swojego oburzenia tym faktem ale wtedy jeszcze nie do końca wiedzieli o co chodzi, a chodziło jak zawsze o kasę. Kasę od koreańskiego producenta nowego Galaxy S6, którym posługiwał się zarówno trener jak i jego utalentowany podopieczny.

Tutaj do wglądu dla Was selfie wykonane Galaxy S6, niestety jeszcze słabsze niż sama walka:

Selfie wykonane Samsungiem Galaxy S6 na kilkadziesiąt sekund przed pojedynkiem.

Selfie wykonane Samsungiem Galaxy S6 na kilkadziesiąt sekund przed pojedynkiem.

W ramach kontraktu sponsorskiego, Pacquiao – który od lat wysyła tweety z iPhone’a – miał przez kilka dni przed walką używać i reklamować Samsunga Galaxy S6. Koreańska firma nawet nakręciła filmik promocyjny za kulisami walki modelem Galaxy S6 Edge.

Teraz kiedy jest już po wszystkim, Manny Pacquiao wrócił do korzystania z iPhone’a o czym świadczy poniższy tweet.

manny-pacquiao-tweet-iphone640x678

Może Filipińczykowi zabrakło tych paru chwil koncentracji i wygrałby pojedynek. Nasuwa mi się pytanie, które trzeba traktować z przymrużeniem oka ale, które jako fanboy, a nawet „psychofan” Apple muszę zadać: Czy to przez Samsunga Manny Pacquiao przegrał walkę? A może zobaczył jak wyszło to selfie z wyjścia do ringu i się załamał? 😉

Pozdrawiam fanów Windowsa, Apple iOS’a, Androida i każdego innego systemu operacyjnego. Peace&Love!

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/321514/samsung-spokesman-manny-pacquiao-loves-his-iphone/]

To Top