Informacje i nowości

Lunch z CEO Apple na aukcji charytatywnej

Na świecie wśród popularnych i rozpoznawalnych osób bardzo często można zauważyć chęć pomocy innym czy to poprzez sprzedaż własnych przedmiotów lub chociażby prowadzenia przez nich różnego rodzaju działalności i fundacji charytatywnych których celem jest niesienie pomocy innym.

W kwietniu kolejny raz rozpoczęła się aukcja której główną nagrodą jest godzinny lunch z obecnym CEO Apple którym jest znany Wszystkim Tim Cook. Spotkanie to ma odbyć się w głównej siedzibie Apple w Cupertino dla wybranej osoby i jego gości. Oczywiście koszt posiłku jest wliczony w samą aukcję, lecz bez dodatkowych kosztów podróży i zakwaterowania.

Zwycięzca za tą przyjemność zapłacił w tym roku 200 000 dolarów, a całość oczywiście będzie przekazana na cele charytatywne. Dodatkowo szczęśliwiec otrzyma dwa bilety VIP na jedną z nadchodzących konferencji które odbędą się w dniach 8-12 czerwca podczas corocznego wydarzenia jakim jest WWDC 2015.

Dla przypomnienia warto dodać, że w ubiegłym roku na tego typu aukcji zebrano kwotę 330 001 dolarów, natomiast rok wcześniej czyli w 2013 suma ta wynosiła rekordowe 610 000 dolarów.

[source name=iMore url=http://www.imore.com/auction-lunch-tim-cook-raises-200000-charity]

To Top