Informacje i nowości

Spotify vs Apple. Giganci chcą rządzić na rynku

Spotify vs Apple

Spotify vs Apple. Wojna wisi w powietrzu?

Spotify kosztuje tylko 9.99$ miesięcznie. Dokładnie tyle, ile jedna dobra płyta w iTunes Store. Aplikacja jest jedną z najlepszych z muzyką online. Jak donoszą najnowsze plotki, Apple chce przejąć użytkowników Spotify i dać światu swoją wersję nowego programu spod swoich skrzydeł.

Spotify króluje nawet w środowiskach profesjonalnych muzyków, a Apple w tej chwili ma prawo być niezadowolone gdyż traci swoich stałych odbiorców. Kiepskie liczby z iTunes’a mówią same za siebie. Może czas włączyć subskrybcję pełnej biblioteki iTunes? Zarząd Apple według plotek zadecydował stworzenie serwisu muzyki konkurencyjnego dla Spotify, a pierwszych przesłanek spodziewajmy się na czerwcowym WWDC. Firma jednak może za taki ruch odpowiadać zarówno przed Amerykańską Federalną Komisją handlu , jak i Komisją Europejską. Dotyczy to obaw, iż spółka może używać swojej dominującej pozycji na rynku na niekorzyść konkurencyjnych firm. Sam korzystam na co dzień z pełnego pakietu Spotify, i przyznam szczerze że jest to naprawdę warta świeczki inwestycja. Muzyka jest wysokiej jakości, a gotowe playlisty budowane są w dobrym guście muzycznym. Szkoda aby w starciu Spotify vs Apple, został tylko jeden zwycięzca. 

[appstore id=324684580]

[source name=Macrummors url=http://www.macrumors.com/2015/05/05/ftc-investigates-new-streaming-serivce/]

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/321831/spotify-thinks-app-store-charges-are-squashing-the-competition/]

To Top