Informacje i nowości

Uzależnienie od iPhone’a niszczy świat!

uzależnienie od iphone'a

Uzależnienie od iPhone’a? Mnie to nie dotyczy! – I tak pewnie odpowiedzieć na to pytanie może sobie zdecydowana większość użytkowników. Czy zgodnie z prawdą, nie wiadomo ale rzeczywiście te urządzenia zdają się czasami, trochę za bardzo absorbować uwagę swoich właścicieli.

Jeśli poważnie podejść do tematu uzależnienia od tej technologii to prawdopodobnie, faktycznie jest to problem. Mi jeszcze życie rodzinne się nie rozpada przez iPhone’a ale znam przypadki gdzie para dwojga ludzi, spędzając ze sobą czas, poświęca go więcej swojemu smartfonowi niż sobie wzajemnie.

Osobiście też widziałem jak w markecie, dziewczyna pisząc smsa na iPhonie weszła prosto w regał z owocami i inne podobne sytuacje…ludzie jak zombie.

Min Alxe – nie wiem czy to imię i nazwisko czy nick  ale tak podpisuje się twórca animacji udostępnionej na YouTube, która w pewien sposób porusza temat jakim jest uzależnienie od iPhone’a. Bohaterowie filmiku żyją bardziej w świecie swojej słuchawki niż w rzeczywistości i spotyka ich za to kara od losu. Zresztą, zobaczcie sami.

[youtube id= PsH9wGB_Acs]

Warto kontrolować to co się dzieje w realu i podnieść wzrok nad ekran naszego ukochanego telefonu. Udanego dnia!

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/321868/iphone-addiction-destorys-world/]

To Top