Aplikacje na iOS i OS X

WWDC 2015 oraz muzyczny serwis Apple

Apple Music czy iTunes Radio?

Nowy raport z Re/code potwierdza nadchodzącą platformę do streamingu muzyki od Apple. Powtórzyło  się dużo tego, co już wiemy o usłudze, która jest oczekiwana z iOS 8.4. Wszystko zobaczymy na konferencji WWDC 2015. iOS 8.4 jest już w rękach deweloperów z odnowioną aplikacjią „Muzyka”.

Re/code zauważa, że niedawny wynajem didżejów BBC jest częścią planu Apple, aby pomóc zbudować listy odtwarzania iTunes Radio. Strona zauważa również, że funkcja iTunes Radio będzie dostępne w innych krajach. Wspomniano również o kilku innych nowych szczegółach. Ponoć w nowej usłudze przesyłania strumieniowego od Apple znajdą się bezpłatne wersje próbne, które pozwalą użytkownikowi na testy. Podobny mechanizm ma platforma Spotify przed zakupem konta premium. Jednak nie wiadmowo jak długo będzie trwał ten okres próbny. 

WWDC 2015

[half]Ogólnie rzecz biorąc jeszcze daleko do przełomowych okryć. Darmowe testy muzycznego serwisu wydają się podstawową funkcją. Jak wspominałem wcześniej Apple ma pokazać usługę na WWDC przed uruchomieniem iOS 8.4 pod koniec czerwca. Na samym WWDC 2015 obok nowych funkcji muzycznych należy spodziewać się iOS 9, OS X 10.11 i nowej platformy Web TV i nowego Apple TV. Jak wielokrotnie Apple pokazywało w przeszłości możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego. Giganci słyną z emejzingów, a więc gorąco czekam na tę deweloperską konferencję. Dla Nas każde wydarzenie to powód do solidnego świętowania. Tak bedzie i tym razem. [/half] [half_last]wwdc_2015_roundup[/half_last]

 

 

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/05/08/apple-streaming-service-trial/#more-378901]

To Top