Informacje i nowości

GTA V i kontrola telefonu za pomocą iPhone’a

Seria gier Grand Theft Auto od zawsze była jedną z najciekawszych gier, głównie z tytułu zastosowanych w niej technologii oraz możliwości rozgrywki jakie gra oferuje graczom. Elementów dostępnych w grze mamy na prawdę wiele, od sterowania stacjami radiowymi w samochodzie, jazdy różnego rodzaju pojazdami, pływanie łodziami, latanie samolotami, a nawet używanie przez głównego bohatera telefonu komórkowego. Wszystko to połączone z ogromnym światem oraz misje dzięki którym zdobywa zarówno pieniądze jak i zaufanie kolejnych dla bohatera ważnych osób zapewniają graczom setki godzin wirtualnej rozrywki.

Dla posiadaczy iPhone’a w serwisie Reedit, uzytkownik plantleak zaprezentował specjalny mod dzięki któremu za pomocą fizycznego telefonu możemy obsługiwać urządzenie w grze GTA V. Efekt? sprawdźcie sami poniższe nagranie.

[youtube id=k8fvdqZ17Dk]

Jak możemy zauważyć narzędzie pozwala użytkownikowi za pomocą specjalnej aplikacji opracowanej w środowisku Xcode kontrolować zawartość telefonu gracza w grze GTA V. Szkoda tylko że nie przekazuje nam do końca całej treści poszczególnych elementów w telefonie np. SMS’a którego otrzymaliśmy w grze.

[source name=RedmondPie url=http://www.redmondpie.com/gta-5-pc-mod-lets-you-use-your-iphone-to-control-your-in-game-phone/]

To Top