Aplikacje na iOS i OS X

TIDAL – nowy serwis streamingu muzyki od Jay Z

Nowy serwis streamingu muzyki

Co to jest Tidal?

Tidal to pierwszy serwis streamingu muzyki gwarantujący bezstratny, najwyższej jakości dźwięk odtwarzania. Biblioteka serwisu to 25 milionów utworów w bezstratnej jakości dźwięku oraz 75000 teledysków w jakości HD. Wszystko pod okiem redakcji składającej się z doświadczonych dziennikarzy muzycznych. Serwis skierowany jest dla osób ceniących sobie najwyższą jakość muzyki, taką jaka została zachowana przy nagrywaniu utworów w studio.

Najwyższa jakość dźwięku

tidal bit rate

Tidal odzwierciedla naszą misję dostarczania najwyższej jakości strumieniowanej muzyki. Zaczynając od upewnienia się że nie ma strat w jakości dźwięku, opowiadamy historię tworzenia muzyki. Chcemy zmaksymalizować wrażenia podczas słuchania muzyki. Dostarczamy muzykę dla ludzi, którzy naprawdę cenią sobie to co w życiu ma najwyższą jakość, czy to jest muzyka, dźwięk czy styl życia, ponieważ jakość nie powinna być zagrożona, a fani muzyki oczekują czegoś więcej od swoich serwisów muzycznych.

– Andy Chen CEO Tidal

Ile kosztuje Tidal?

Serwis oferuje dwie wersje subskrypcji

subskrypcje

  • Tidal Premium – 19,99 zł – standardowa jakość muzyki, teledyski w jakości HD, nadzór doświadczonej redakcji muzycznej
  • Tidal HiFi – 39,99 zł – bezstratna, najwyższa jakość muzyki, teledyski w jakości HD, nadzór doświadczonej redakcji muzycznej

Subskrypcje różnią się jedynie jakością odtwarzanego dźwięku. Pozostałe funkcje takie jak tryb offline, dostęp do 25 milionów utworów i 75000 teledysków jest dostępny w obu wersjach.

Pierwszy miesiąc za darmo

Warto samemu sprawdzić i ocenić aplikację. Pierwszy miesiąc subskrypcji jest darmowy. Aby skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, wejdź na stronę Tidal.com

 

Właścicielami serwisu są największe gwiazdy

tidalcelebrities

Właścicielem serwisu jest znany raper Jay Z, a u jego boku stoją największe gwiazdy światowej sceny muzycznej, m.in. Rihanna, Nicki Minaj, Madonna, Beyonce, Usher, Daft Punk, Kanye West, Alicia Keys, Coldplay i wiele innych.

[youtube id=cYYGdcLbFkw]

Na jakich urządzeniach serwis jest dostępny?

Tidal działa na telefonach, tabletach, komputerach oraz na wielu odtwarzaczach takich jak Sonos, Bluesound, Linn, Auralic, Mirage, Squeezebox, Amarra, McIntosh, Wadia, Electrocompaniet, Meridian i Lode.

urządzenia

 

Czy muszę mieć połączenie z internetem by odtwarzać muzykę?

Nie, aplikacja ma tryb offline, co oznacza, że można pobrać wybrane utwory na urządzenie i odtwarzać je kiedy nie ma dostępu do sieci. Tryb offline działa zarówno w abonamencie Premium jak i HiFi.

[youtube id=sxZnm8jqW80]

Czy przy abonamencie HiFi odtwarzanie muzyki w telefonie jest płynne?

Strumieniowanie muzyki w wersji HiFi działa bardzo dobrze przy dostępie sieci 4G/LTE. Odnotowaliśmy również bardzo dobre wyniki przy dostępie do sieci 3G, ale jeśli jesteś w ruchu, np. w pociągu lub w samochodzie, zalecane jest użycie trybu offline w celu zapewnienia nieprzerwanego odtwarzania.

Czy mogę importować listy odtwarzania z innych usług streamingowych?

importuj

Tak, można w łatwy sposób importować muzykę z innych serwisów streamingowych za pomocą serwisu Soundiiz.com. Po zalogowaniu się na stronie można w szybki i łatwy sposób importować muzykę między innymi ze Spotify, Deezer, Rdio, YouTube, SoundCloud, Last.fm, Xbox Music i innych serwisów.

Tidal Discovery

discovery

Dzięki Tidal Discovery, nieznani artyści mogą przesyłać swoją oryginalną muzykę za pomocą PHONOFILE lub Unii Record, tak aby cały świat mógł usłyszeć ich utwory. Możliwości są nieograniczone. Jedyne czego potrzebujesz aby zaprezentować swoją muzykę światu to plik WAV (minimum 1500×1500 / 72dpi) oraz prawa użytkowania. Udostępnij swoją muzykę, rozpocznij swoją podróż.

Dlaczego powinienem wybrać Tidal?

Wybierz Tidal z powodu swojej miłości do muzyki. Chcemy by usługa przynosiła korzyści zarówno użytkownikom jak i artystom, a tym samym chcemy zbliżyć ich do siebie. Ciesz się fachowo dobranymi treściami przez redakcję w najwyższej jakości dźwięku, a także ekskluzywnymi materiałami dostępnymi przedpremierowo tylko w Tidal.

Hasło promocyjne nowego serwisu to #TIDALforALL (Tidal dla wszystkich)

tidal for all

 

Aplikację można pobrać za darmo z sklepu App Store

[appstore id=913943275]

To Top