Informacje i nowości

Lily – dron, który zrobi Ci selfie z nieba

lily

Od teraz możesz mieć swojego osobistego kamerzystę, a nawet kamerzystkę bo Lily samodzielnie będzie za tobą podążała i nakręci piękne ujęcia prosto z powietrza.

Lily to wytrzymały i wodoodporny dron z zamontowaną kamerą o matrycy 12 MP i zagęszczeniu pikeseli 1080p. Jest wystarczająco mały by zmieścić się w plecaku i bardzo lekki. Posiada funkcje lokalizacji GPS i korzysta z najnowszych algorytmów wizji komputerowej.

lily

Zobaczcie demonstracyjne wideo poniżej:

[youtube id= 4vGcH0Bk3hg]

Oczywiście, jeśli nie jesteś zaabsorbowanym swoją postacią vloggerem, prawdopodobnie kiedyś znudzi Ci się nagrywanie siebie samego. W takiej sytuacji możesz zaprogramować Lily tor lotu, korzystając z dedykowanej aplikacji, która daje pełną kontrolę nad urządzeniem.

By dron rozpoczął swoje podniebne harce wystarczy wyrzucić go w powietrze, a po wszystkim wróci do wyciągniętej ku niemy dłoni niczym dobrze wyszkolony, 1.3-kilogramowy ptak.

lily

Urządzenie jest obecnie dostępne tylko w trybie zamówień pre-order za 499$. W cenie dostajemy drona z kamerą i urządzenie do śledzenia wraz z wodoodporną obudową na nadgarstek, dzięki któremu Lily wie gdzie ma nas szukać.

[source name= cultofmac http://www.cultofmac.com/322453/this-sleek-camera-drone-captures-selfies-from-the-skies/]

To Top