Informacje i nowości

Apple Watch i Moto 360

Po oficjalnym rozpoczęciu sprzedaży zegarka Apple Watch, poza wszechobecnymi testami wytrzymałościowymi możemy również spotkać te które porównują go z innego tego typu urządzeniami. Jednym z nich jest porównanie Apple Watch i Moto 360.

W przypadku Moto 360 na chwilę obecną nie otrzymał on jeszcze wsparcia dla urządzeń pod kontrolą systemu iOS natomiast już wkrótce ma być wspierany przez oprogramowanie firmy Apple co może dać dużą konkurencję dla zegarka Apple Watch.

[youtube id=xmCWlBNA1v0]

Jak możemy zauważyć na powyższym nagraniu różnice są duże zarówno w wykonaniu jak i w samym oprogramowaniu. Moto 360 to urządzenie z serii Android Wear, które wspiera działanie telefonów pod kontrolą systemu firmy Google, rewelacyjnie wspierając usługę Google Now. Natomiast Apple Watch to sprzęt z innej półki nie tylko cenowej pod obsługą asystentki głosowej Siri. Zegarek Apple daje nam na chwilę obecną więcej możliwości (zwłaszcza tych fitnessowych). Co do samych cen Moto 360 możemy kupić za 249-299 dolarów, natomiast w przypadku Apple Watch rozpiętość cenowa jest dużo większa bo zaczyna się na 349 dolarach, a kończy na 17 000.

[source name=Youtube url=https://www.youtube.com/channel/UCaP1PNnr055fOt89JPry51w]

To Top