Aplikacje na iOS i OS X

Bleep – bezpieczny komunikator od BitTorrent

Firma BitTorrent zaprezentowała nowy komunikator internetowy kryjący się pod nazwą Bleep którego główną zaletą jest fakt, że jest najbezpieczniejszą formą przekazu wiadomości i wykonywania połączeń ze wszystkich dostępnych rozwiązań na rynku, a konkurencja jest ogromna.

Bleep jako jedna z pierwszych aplikacji nie oferuje tak jak reszta zapisu rejestru połączeń i przesyłanych wiadomości na serwerze usługodawcy, tylko bezpośrednio w urządzeniu użytkownika, a cała komunikacja odbywa się na zasadzie komunikacji peer to peer. Jak gwarantuje firma BitTorrent wiadomości podczas przesyłania pomiędzy użytkownikami są odpowiednio szyfrowane i na chwilę obecną nie możliwe do przechwycenia.Bleep - specyfikacja komunikatora

[youtube id=2cbH6RCYayU]

Sama aplikacja oferuje zarówno przesyłanie wiadomości jak i wykonywanie połączeń audio, a z zalet warto tutaj wyróżnić fakt, że na początek jest dostępna na większość z najpopularniejszych platform. Znajdziemy wersję na komputery z systemem Mac OS X i Windows oraz na urządzenia przenośne z systemem iOS i Android.

Gorąco polecam przetestować ten komunikator, chociaż na pewno każdy z Was ma już kilka ulubionych z których najczęściej korzysta. Wersja na komputery z systemem Mac OS X jest dostępna do pobrania ze strony producenta dostępnej pod tym adresem.

[appstore id=941305420]

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/05/13/bittorrent-releases-bleep-a-secure-peer-to-peer-messaging-service-for-ios-and-mac-video/]

To Top