Informacje i nowości

Awaria iCloud. Apple potwierdza problem z usługą

problem usługi iCloud

Pochmurny dzień dla użytkowników Apple

Jeśli masz problemy z usługami iCloud, nie martw się, nie jesteś sam. Apple zmaga się z awarią, która uziemiła usługi iCloud na całym świecie.

Na stronie Apple stan usług związanych z iCloud obecnie wyświetla żółte alerty. Awaria dotyczy Znajdź mój Mac, Znajdź mój iPhone, iCloud kopia zapasowa, Pęk kluczy, Poczta, iMovie teatr, iWork oraz Zdjęcia, co oznacza, że usługi są albo działają powoli lub nie działają wcale. Nie wszyscy użytkownicy doświadczają tych problemów. Niestety Apple potwierdza, że wiele osób donosi o problemie.

problem z iCloud

Pogotowie techniczne Apple

Problemy rozpoczęły się w około 1.30 rano czasu Amerykańskiego i wydaje się, że nadal trwają prace naprawcze. Mamy nadzieję, że firma szybko rozwikła ten problem. Pomimo niedawnych dużych aktualizacji w celu zwiększenia zakresu  usług chmurowych, tego rodzaju usterki czasem występują. Apple wysoce dba o bezpieczeństwo danych i swoich użytkowników więc możemy spać spokojnie, o postępach będziemy informować na bieżąco.
[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/323470/apple-website-confirms-icloud-services-experiencing-problems/#XA6qfhQzCuZYJJTZ.99]

To Top