Informacje i nowości

Try Typer w KFC oszczędzi urządzeniu śladów po tłustych paluchach

kfc try typer

Używanie smartfona podczas posiłku w fast-foodzie zazwyczaj skutkuje tym, że wyświetlacz naszego urządzenia pokryty jest nieprzyjemnymi, błyszczącymi śladami po tłuszczu. Teraz dzięki KFC będziesz mógł bez paprania panelu dotykowego pochwalić się znajomym z serwisów społecznościowych tym co aktualnie jesz.

Najsłynniejsza restauracja sprzedająca kurczaki wprowadziła testowo specjalne klawiatury, umiejscowione na tackach, na których zostają nam wydane posiłki.

Try Typer do klawiatura bluetooth, która pozwoli Ci np. tweetować i pisać wiadomości bez konieczności dotykania tłustymi palcami smartfona. Jest niewiele grubsza od standardowego papieru pokrywającego tacki KFC bo ma zaledwie 0,4 mm grubości. Try Typer jest oczywiście wodoodporna i wytrzymała więc nie musisz się przejmować dotykając jej palcami ociekającymi sosem barbecue.

Wystarczy sparować „tackę” z naszym urządzeniem przed przystąpieniem do konsumpcji aby nasz telefon pozostał czysty.

Niestety Try Typer póki co był dostępny próbnie na tydzień tylko dla klientów KFC w Niemczech. Według źródła, każdy z gości restauracji zabrał klawiaturę ze sobą do domu.

Chcielibyśmy żeby to urządzenie było na wyposażeniu we wszystkich fast-foodach. Nie jest wykluczone, że właśnie sieć KFC jako pierwsza uczyni je standardem w swoich lokalach – szczególnie, że koszt produkcji takiej podkładki podobno nie jest duży.

[source name= cultofandroid url= http://www.cultofandroid.com/73550/kfcs-food-tray-keyboard-saves-your-smartphone-from-greasy-fingers/]

To Top