Informacje i nowości

Krótszy czas oczekiwania na dostawę Apple Watch

apple watch

W sklepie Apple Online Store można zauważyć od dzisiaj krótszy czas oczekiwania na dostawę Apple Watch.

Wcześniej, chcąc zamówić większość modeli urządzenia naręcznego Apple widzieliśmy komunikat, że przybliżony czas realizacji zamówienia to 4 do 6 tygodni, teraz okres ten zmniejszył się i do 2-3 tyg. Krótszy czas realizacji przesyłki dotyczy wszystkich modeli: Apple Watch Sport, Apple Watch i nawet złotego Apple Watch Edition.

Taka informacja sugeruje, że problemy w łańcuchu dostaw komponentów do produkcji Apple Watch zostały zaniechane. Największym kłopotem o którym można było przeczytać, był ten z produkcją Taptic Engine ale teraz wygląda na to, że nierównowaga pomiędzy podażą i popytem na urządzenie została delikatnie poprawiona, a klienci na urządzenie nie muszą już tyle czekać.

Przypomnijmy, że kilka chwil po uruchomieniu możliwości składania zamówień w trybie pre-order (10 kwietnia) firma wydłużyła czas oczekiwania na gadżet nawet do lipca ale wedle informacji od nabywców Apple Watch docierał do nich zazwyczaj wcześniej.

Pewnie większość fanów marki i zainteresowanych Apple Watch’em w Polsce zastanawia się kiedy pojawi się on w naszej dystrybucji…ja też się zastanawiam i wierzę, że już niebawem będzie możliwość zakupu urządzenia w autoryzowanych punktach sprzedaży Apple bo póki co można skorzystać jedynie z, mówiąc delikatnie, szalonych ofert handlarzy z allegro.

[source name= macdailynews url= http://macdailynews.com/2015/05/28/apple-watch-shipping-dates-down-to-2-3-weeks/]

To Top