Humor

Pies w Apple Watch…a raczej w dwóch złotych Apple Watch

pies w złotym apple watch

Pies w Apple Watch…brzmi dziwnie? A co powiesz na psa w dwóch złotych Apple Watch? Syn najbogatszego człowieka w Chinach kupił właśnie dwa Apple Watch Edition dla swojego Husky’ego. A co tam, niech ma psinka!

Wang Jianlin to magnat na rynku nieruchomości, którego majątek wyceniany jest na 34 miliardy dolarów, a jego syn, 27-letni Wang Sicong widocznie ma oficjalne przyzwolenie od taty na dowolne korzystanie z tych pieniędzy.

Zegarki Apple Watch Edition, które widzimy na zdjęciach kosztują od 10 do 12 tysięcy dolarów. Nie wiemy ile dokładnie ponieważ ze zdjęcia trudno wywnioskować, czy piękny Husky nosi wersję 38 czy 42 mm…zresztą dla psa nie ma to prawdopodobnie wielkiego znaczenia bo pewnie bardziej by się ucieszył gdyby nie były ze złota, a np z jakiejś dobrej kiełbaski.

pies w złotym apple watch

Oto post opublikowany na chińskim portalu mikro-blogowania Weibo napisany przez (właściciela) psa:

Mam nowe zegarki! Powinienem mieć w sumie cztery bo mam przecież cztery łapy ale nie chciałem wyjść na nieokrzesanego więc mam tylko dwa Apple Watch, które potwierdzają mój status. Czy ty masz już Apple Watch?

No faktycznie, 4 Apple Watch na wszystkich łapach to było by zdecydowanie za wiele… Może autora zdjęcia ciekawi co czują ludzie, widząc obrazek, na którym słodki Husky ma na łapach równowartość średniego dochodu 10 chińskich rodzin.

Oto cytat innego postu, komentujący zdjęcie na portalu The Shanghaiist:

Chcielibyśmy udawać, że ten post to tylko żart, głównie dlatego, że nie chcemy przelewać złości na uroczego psa za głupotę jego właściciela . Pies nie jest winien temu, że jego pan jest zwykłym dupkiem.

…Chciał kupić psu 2 złote Apple Watch i pochwalić się tym na portalu to tak zrobił, a że nie wydał tych pieniędzy na jakąś instytucję charytatywną to jego sprawa i jego (ojca) pieniądze.

pies w złotym apple watch pies w złotym apple watch

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/323926/worlds-most-spoiled-dog-scores-two-apple-watch-editions/]

To Top