Informacje i nowości

Reserve Strap i szybsze ładowanie zegarka Apple Watch

Reserve Strap

Tak jak wcześniej pisaliśmy zegarek Apple Watch posiada ukryty port diagnostyczny dzięki któremu między innymi producenci dodatkowych akcesoriów będą mogli tworzyć  paski z wbudowaną baterią.

Jednym z pierwszych tego typu rozwiązań jest paski Reserve Strap, która zastąpi nam tą standardową dołączoną do zegarka Apple Watch.

Reserve Strap - 1

Reserve Strap - 2

Reserve Strap - 3

Wizualnie prawie niczym nie różni się od oryginalnej, lecz wykorzystując ukryty port diagnostyczny pasek naładuje baterie naszego zegarka Apple Watch. Dzięki temu zyskamy dodatkowe 125% baterii co biorąc pod uwagę minimalistyczne wykonanie paska robi ogromne wrażenie.

Reserve Strap - 4

Reserve Strap posiada ukryty port micro USB, dzięki któremu naładujemy nasze źródło dodatkowej energii, a za pomocą wskaźnika diodowego sprawdzimy obecny poziom naładowania.

Twórcy projektu na poniższym nagraniu potwierdzają wcześniejszą tezę która mówi, że z pomocą ukrytego portu diagnostycznego w zegarku szybciej naładujemy jego baterię niż używając oryginalną ładowarkę i standardowy port mieszczący się pod spodem urządzenia.

[youtube id=”NOuUroPZE14″]

Osoby zainteresowane szczegółami tego projektu, zapraszam na stronę producenta dostępną pod tym adresem. Trzeba przyznać tego typu rozwiązanie robi na mnie ogromne wrażenie i jeżeli kiedykolwiek zdecyduje się na zakup zegarka Apple Watch to na pewno z taką dodatkową baterią.

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/05/27/apple-watch-battery-strap-faster-charging-hidden-port/]

To Top