Aplikacje na iOS i OS X

Google Photos dla iPhone’a

Nowa aplikacja Google Photos jest już dostępna na iPhone’a oraz iPada

Gigant z Mountain View wydał właśnie nową aplikację dostępną na platformę iOS. Nowy serwis oferuje bezpłatne przechowywanie nieograniczonej liczby zdjęć i wideo w chmurze.

[youtube id=ydBjsZnHrwM]

Zdjęcia Google są domem dla wszystkich zdjęć i filmów, które możesz organizować, a później przeszukiwać wedle osób, miejsc i przedmiotów, które się na nich znajdują. Aplikacja jest niczym osobisty asystent, który pomoże Ci posegregować fotografie abyś mógł zawsze łatwo z nich skorzystać.

Google Photos

Funkcje aplikacji:

Twoje zdjęcia można teraz przeszukiwać według osób, miejsc i rzeczy, które pojawiają się na zdjęciach. Szukasz zdjęć tej ryby którą jadłeś na Hawajach? Wystarczy wyszukać „Hawaje” lub „jedzenie”, aby je znaleźć, nawet jeśli nie posiada opisu.Google Photos

Przechowuj wszystkie swoje zdjęcia i filmy bezpieczne. Są one dostępne z dowolnego urządzenia. Możesz wybrać darmową opcję do przechowywania nieograniczonej liczby zdjęć w wysokiej jakości.

Aplikacja pomoże Ci zrobić kopię zapasową zdjęć i filmów, więc nie musisz już martwić się usuwaniem zdjęć by zwolnić miejsce na telefonie.

Automatyczne tworzenie interaktywnych historii, kolaży, animacji.

Google Photos

-Przekształć swoje zdjęcia. Użyj prostych narzędzi do edycji zdjęć i wideo, stosuj filtry, reguluj kolory i wiele innych.

-Udostępniaj setki fotografii za pomocą linków lub aplikacji.

Aplikację można pobrać za darmo z sklepu App Store

[appstore id=962194608]

[source name=iClarified url=http://www.iclarified.com/49459/new-google-photos-app-is-now-available-for-iphone-ipad-ipod-touch-download]

To Top