Informacje i nowości

Apple Watch w nowych krajach jeszcze w czerwcu.

Apple Watch będzie bardziej dostępny.

Firma potwierdziła, iż dystrybucja Apple Watch zawita do nowych państw członkowskich, oraz finalnie gadżet pojawi się w sklepach Apple jeszcze w tym miesiącu.

Od 26 czerwca, klienci z Włoch, Meksyku, Singapuru, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwajcarii i Tajwanu wreszcie będą mogli przeznaczyć ich środki pieniężne na urządzenie od Apple. Wystarczy że zamówią go na Apple Online Store lub odwiedzą ich lokalnego sprzedawcę Apple.

I to nie wszystko.

Odpowiedź na Apple Watch przekroczyła nasze oczekiwania pod każdym względem. Jesteśmy zachwyceni, że wreszcie możemy dać go większej ilości klientów z całego świata.

Mówił Jeff Williams.

Dokonano wielkiego postępu z zaległymi zamówieniami na Apple Watch. Apple dziękuje swoim klientom za ich cierpliwość. Wszystkie zamówienia złożone przed końcem maja ( z wyjątkiem Apple Watch 42 mm ze stali nierdzewnej Space Grey), zostaną wysłane do klientów w ciągu dwóch tygodni. Apple rozpocznie sprzedaż „niektórych modeli” w sklepach Apple w tej chwili. Wynika to z wczorajszych raportów. Do tej pory, Apple wykorzystywało swoje sklepy tylko aby zaprezentować zegarki. Gadżety były dostępne do odbioru w sklepie dla klientów, którzy zamówienia złożyli online.

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/324892/apple-watch-coming-to-retail-stores-and-new-countries-this-month/]

To Top