Co słychać u konkurencji

Samsung kolejny raz naśmiewa się z iPhone’a w swoich reklamach

Firma Samsung bardzo często lubi naśmiewać się w swoich reklamach z urządzeń marki Apple. Po premierze nowego flagowca koreańskiej firmy czyli modelu Galaxy S6 i S6 Edge nadszedł czas na porównanie go z modelem iPhone’a 6.

Na pierwszym filmiku możemy zauważyć walory krawędzi zakrzywionego modelu Samsunga Galaxy S6 która pozwala zarówno wyświetlać powiadomienia o nieodebranych połączeniach/wiadomościach oraz wyświetlania ich. Faktem jest, że iPhone nie posiada żadnej diody sygnalizacyjnej która przypomni nam o nieodebranych powiadomieniach i tego rozwiązania wielu osobom brakuje, ale czy w takiej formie powinna być prezentowana ta funkcja?

[youtube id=”itvYetQEpjM”]

Drugim elementem którym według koreańskiej firmy ich urządzenie jest lepsze to możliwość ładowania bezprzewodowego urządzenia.

[youtube id=”uyMTAKx5BEA”]

Tego typu zagrywki według nie powinny mieć miejsca, a jeżeli chodzi o sam marketing to lepiej prezentować tylko walory nowych produktów, tak jak robi to firma Apple niż naśmiewać się z konkurencji która akurat takiej funkcji w swoich urządzeniach nie posiada.

[source name=iPhoneHacks url=http://www.iphonehacks.com/2015/06/samsung-galaxy-s6-vs-iphone-6-ads.html]

To Top