Plotki

Samsung Galaxy S6 Plus w odpowiedzi na iPhone 6 Plus

galaxy

Doniesienia mówią, że firma Samsung za zaledwie kilka tygodni zaprezentuje większą wersję modelu Galaxy S6 Edge, który ma być odpowiedzią Koreańczyków na iPhone’a 6 Plus.

Smartfon ma mieć podobnej wielkości do iPhone’a 6 Plus wyświetlacz oraz jego pełna nazwa może brzmieć Samsung Galaxy S6 Edge… PLUS. Plotki o większym flagowcu pojawiły się na znanym, włoskim portalu technologicznym HDblog.it

Artykuł mówi o tym, że większy model Galaxy pojawi się tylko w wersji Edge i będzie miał ekran Super AMOLED 5,4″ lub 5,5″.

Ponadto Samsung podobno pracuje nad 5,7-calowym „Galaxy Note 5”, który również ma mieć zakrzywione krawędzie i jeszcze cieńszą obudowę od modeli wypuszczonych w tym roku. Można się spodziewać, że Note 5 zadebiutuje w trakcie targów elektroniki IFA w Berlinie, we wrześniu.

Samsung miał szczególnie kiepski rok 2014 po tym jak Apple uruchomiło sprzedaż iPhone’a 6 i 6 Plus, które to znajdowały wielu nabywców wśród grupy byłych użytkowników Samsungów.

Jeśli firma z Południowej Korei rzeczywiście oznaczy dużego Galaxy znacznikiem „Plus” to prawdopodobnie spłynie na nią kolejna fala krytyki za małpowanie Apple ale, że są do tego już pewnie przyzwyczajeni to i też spłynie to po nich jak po przysłowiowej kaczce.

[source name= appleinsider url= http://appleinsider.com/articles/15/06/02/rumor-samsung-to-take-on-apples-iphone-6-plus-with-55-inch-galaxy-s6-plus]

To Top