Co słychać u konkurencji

Jeśli masz iPhone’a to możesz pożyczyć sobie Samsunga na 30 dni

Masz iPhone’a i chcesz sprawdzić co oferuje konkurencja? Teraz masz szansę.

Za 1$ (słownie: jednego dolara), Samsung udostępni Ci możliwość testowania jednego z najnowszych modeli smartfonów firmy. Do wyboru mamy Galaxy Note 5, Galaxy S6 Edge+ lub Galaxy S6 Edge. Każdego z nich możesz zabrać do domu na 30 dni. W dodatku z kartą SIM z pakietem danych sieci komórkowych.

Samsung w ostatnich latach zebrał sporo słów krytyki za modele Galaxy. Kiepskie opinie na temat smartfonów dotyczyły głównie słabej jakości plastikowych materiałów używanych do produkcji, kiepskiego designu i problemów z oprogramowaniem.

Koreański producent postarał się jednak poprawić i co więcej bardzo chce to udowodnić użytkownikom. Szczególnie zależy im na przeciągnięciu na swoją stronę osób, którzy korzystają ze smartfonów Apple.

Kampania pod nazwą „Ultimate Test Drive” daje właścicielom iPhone’ów w Stanach Zjednoczonych, możliwość wypróbowania flagowców Samsunga. „Opłata manipulacyjna” to 1 dolar. Koreańska firma ma również pomóc w transferze danych z iPhone’a na Samsunga.

Aby skorzystać z oferty wystarczy zarejestrować się na dedykowanej promocji stronie www (koniecznie za pomocą przeglądarki Safari dla iPhone’a) i wypełnić odpowiedni formularz.

Samsung ma oczywiście nadzieję, że „testerzy” zakochają się w smartfonie ich produkcji i sprawią sobie taki w zastępstwie urządzenia Apple lub chociaż rozważą zakup kolejnych wersji. Jeśli jednak Galaxy lub Note się nie spodoba to strata 1$ wydaje się nie być wielkim kosztem za to żeby ktoś sobie przypomniał dlaczego właśnie woli iPhone’a.

[source name= cultofandroid url= http://www.cultofandroid.com/75623/samsung-offers-iphone-owners-30-day-galaxy-note-5-test-drive/]

To Top