Informacje i nowości

Najlepsze zdjęcia zrobione iPhone’em w 2014 roku

Zastanawialiście się kiedyś jakie są najlepsze zdjęcia zrobione iPhone’em? W serwisie IPPAWARDS opublikowano corocznych laureatów w tym rankingu.

Pierwsze miejsce zajęło zdjęcie autorstwa Michała Koralewskiego z Polski. Trzeba przyznać zasłużona nominacja, a ujęcie na prawdę świetne. Sami popatrzcie.

Michał Koralewski

Drugie miejsce zajęło zdjęcie zrobione przez Davida Craika w hrabstwie Surrey w Anglii na którym zobaczymy świetnie uchwycone ptaki. Osobiście jestem zdziwiony, że to zdjęcie zostało wykonane za pomocą iPhone’a.

David Craik

Trzecie miejsce należy do Yvonne Lu z Nowego Jorku i przedstawia kobietę i mężczyznę którzy odpoczywają w pociągu prawdopodobnie wracając z seansu filmowego w kinie.

Yvonne Lu

Trzeba przyznać zdjęcia są na prawdę świetnie wykonane. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę IPPAWARDS, gdzie można zobaczyć jakie nagrody były przyznawane w poprzednich latach.

[source name=iPhoneHacks url=http://www.iphonehacks.com/2015/06/best-photos-taken-with-an-iphone.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+iphonehacks+%28iPhone+Hacks%29]

To Top