Sprzęt Apple i akcesoria

Apple Watch już dostępny od ręki w sklepach Apple

Apple Watch do kupienia w sklepach.

Rozpoczęła się sprzedaż Apple Watch’a w wybranych sklepach stacjonarnych Apple w Stanach Zjednoczonych, a teraz także i na świecie.

Dzisiaj po 10.00 w niektórych sklepach Apple w Australii jest oferowana opcja zakupu z odbiorem sprzętu w sklepie Apple. W Australijskim Apple online Store, wybierając zegarek pojawiła się teraz opcja, która mówi „Zainteresowany zakupem w sklepie?” z linkiem, który pozwala kupującym sprawdzić dostępność rezerwacji. 

Proces Rezerwacji

Po wybraniu rozwinie się menu, które pokazuje najbliższy sklep Apple, pozwalając użytkownikom zobaczyć czy dany Apple Watch jest w magazynie. Jeśli zegarek jest w magazynie, witryna wyświetla zielony znacznik wyboru. Dokonanie rezerwacji wymaga numeru telefonu do wpisania, pozwala to nabywcy w ciągu 30 minut do wykonania rezerwacji i zaplanowania czasu odbioru w sklepie. 

applewatchinstoreavailable-800x412

Apple Watch’e, których nie ma na stanie, są wymienione jako niedostępne do odbioru w sklepie. Magazyn jest aktualizowany o 8:00 rano każdego ranka, kiedy zapasy sprzętu są uzupełniane.
unavailableforpickup-800x219
Niestety wybór modeli jest ograniczony. Zegarki Apple, ze stali nierdzewnej w kolorze Space Gray i czarne Sporty, nie są obecnie dostępne. Jest prawdopodobne, że zapasy w Stanach Zjednoczonych będą podobne. 

[source name=Macrummors url=http://www.macrumors.com/2015/06/16/apple-watch-now-available-in-store-australia/]

To Top