Informacje i nowości

iOS 8.4 już jutro o godzinie 17:00

Już jutro o godzinie 17:00 czasu polskiego będzie dostępna aktualizacja systemu iOS do wersji 8.4. Poza standardowymi drobnymi usprawnieniami systemu będziemy mieli dostęp do nowej usługi jaką jest Apple Music. Dla przypomnienia dodam, że na początek każdy z nas będzie mógł z niej korzystać za darmo przez okres trzech miesięcy.

Kiedy masz subskrypcję, cała muzyka, którą już masz, mieszka razem z całą biblioteką Apple Music. Dysponujesz takim wyborem fantastycznej muzyki, że przyda Ci się znawca, który pomoże znaleźć ten idealny kawałek. Nasi eksperci starannie dobierają utwory, wykonawców i albumy kierując się tym, czego słuchasz i co lubisz. A gdy tylko zechcesz dowiedzieć się, co nowego w muzyce, nasi eksperci podsuną Ci najświeższe i najciekawsze dla ciebie brzmienia.

Co do cen samej usługi to po skończeniu bezpłatnego okresu będziemy mieli do wyboru dwie opcję: indywidualnie 4,99 euro lub pakiet familijny za 7,99 euro w którym będzie mogło słuchać muzyki do sześciu osób z chmury rodzinnej.

Kiedy tylko wystartuje serwis Apple Music, możesz go wypróbować przez trzy miesiące. Za darmo, bez ograniczeń.Wolisz słuchać solo, czy chcesz umilić czas całej rodzinie? Apple Music ma subskrypcję, która się dopasuje. Możesz słuchać radia Beats 1 nawet bez subskrypcji i oglądać posty muzyków w serwisie Connect.

Godzinę później tj. o 18:00 ma zostać uruchomione radio Beats 1, które według wielu osób ma być jednym z najbardziej zaawansowanych rozgłośni radiowych na świecie, gdzie usłyszymy muzykę codziennie 24h na dobę.

Takiego radia jeszcze nie było. Beats 1 nadaje najnowszą muzykę, wywiady i audycje kulturalne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Odbieraj razem z całym światem program nadawany z Los Angeles, Nowego Jorku i Londynu. Na nasze pozostałe stacje też spojrzysz inaczej i posłuchasz ich na nowo. Muzyczni eksperci Apple zrobili z nim coś niesamowitego, spodziewaj się więc ulubionych gatunków w całkiem nowym wydaniu.

No nic pozostało nam czekać. Swoją drogą z których serwisów muzycznych korzystacie? ja póki co korzystam z Spotify, czekając na Apple Music i mam nadzieję, że miło mnie ta usługa zaskoczy bo cena obu konkurencyjnych usług będzie podobna.

To Top