Aplikacje na iOS i OS X

iPad – przyjaciel twórców

Czy jako dziecko marzyłeś by być artystą, by tworzyć muzykę lub malować obrazy? Zawsze jest czas żeby zrealizować swoje marzenia i spróbować swoich sił.

W tym artykule chciałem wspomnieć wam, co możecie stworzyć mając w domu tak potężne narzędzie jakim jest iPad. Jak zapewne wiecie na iOS jest tworzone wiele artystycznych programów. Jednym z nich jest na przykład Garageband, czyli program stworzony przez firmę Apple do tworzenia muzyki. W App Store są także aplikacje innych deweloperów takie jak ArtStudio czy Procreate.

Zobaczcie co można stworzyć mając iPad’a, trochę chęci i oczywiście talentu:

1. Ten człowiek stworzył niesamowity cover piosenki Adele „Rolling in the deep” używając do tego tylko aplikacji Garageband i swojego głosu.

2. Z drugiej strony mamy piękny obraz namalowany w 5 godzin w aplikacji ArtStudio na iPadzie mini przez pana Seikou Yamaoka.

Autor tego obrazu ma nawet własną stronę internetową ze wszystkimi swoimi dziełami.

Trzeba przyznać, że takie dzieła robią wrażenie i można pozazdrościć talentu i upartości w dążeniu do celu. A czy Wy używacie swoich iPad’ów do tworzenia sztuki, realizowania swojej artystycznej duszy? Jeśli coś macie ciekawego na swoim koncie, podeślijcie do nas a chętnie to opublikujemy. Pochwalcie się też w komentarzach.

ArtStudio lub równie genialne oprogramowanie Procreate niestety nie są darmowe ale akurat te kilka euro zdecydowanie warto zapłacić za ich niezwykłe możliwości.

[appstore id=425073498]

[appstore id=364017607]

To Top