Na początku miesiąca informowaliśmy Was o tym, że sprzęty audio firmy Sonos nie będą wspierały muzycznego serwisu streamingowego jakim jest Apple Music. Jednak ta informacja się zmieniła. W serwisie społecznościowym Twitter CEO firmy Sonos potwierdził, że ich sprzęty otrzymają wsparcie AM, lecz nie nastąpi to od razu.
@jeffmc it will be ASAP, but not at launch
— ian c rogers (@iancr) czerwiec 25, 2015
Wśród fascynatów dobrego brzmienia marka Sonos jest na pewno szybko rozpoznawana. Świetnie wykonane sprzęty, które rewelacyjnie przekazują dźwięk na pewno wielu z Was umilają czas, a w połączeniu z nową usługą Apple Music tak jak można to teraz robić z Spotify staną się głównym, domowym źródłem muzyki.
Osobiście kilkukrotnie miałem okazję testować sprzęt Sonos i zawsze byłem zafascynowany jak świetnej jakości dźwięk wydobywa się z tych urządzeń, których jedynym minusem niestety jest cena. Fakt, sprzęt z kategorii „audiofilskich” nigdy nie był tani, a markę Sonos na pewno można do niej zaliczyć, lecz i tak Sonos to jeden z tańszych sprzętów.
[source name=iDownloadBlog url=http://www.idownloadblog.com/2015/06/28/apple-music-sonons/]
