Informacje i nowości

Kiedy prezentacja iPhone 6s?

prezentacja iphone 6s

Prawdopodobnie zostały około 2 miesiące do momentu, w którym odbędzie się prezentacja iPhone 6s i iPhone 6s Plus. Na chińskim blogu technologicznym pojawiła się informacja o domniemanej dacie konferencji Apple, na której nowe słuchawki z logiem nadgryzionego jabłka będą zaprezentowane.

Źródłem informacji jest podobno fabryka Foxconn, która jest jednym z bezpośrednich i głównych ogniw łańcucha dostaw firmy Apple. Wiadomość opublikowana na blogu Micgadget mówi, że prezentacja iPhone 6s odbędzie się w piątek, 11-tego września, a sprzedaż nowych smartfonów rozpocznie się tydzień później – w piątek 18-tego września.

Data nie jest oczywiście pewna ale biorąc pod uwagę moment premiery iPhone 6, czyli 9 września ubiegłego roku, wydaje się prawdopodobna. Z drugiej strony czemu Apple miałoby się dzielić takimi informacjami z Foxconn, które dostarczyło newsa? I czy Apple rzeczywiście zdecydowałoby się na źle kojarzącą się całemu światu datę 9/11? A może mają jakiś oryginalny pomysł na wykorzystanie tej daty w super taktowny sposób?

Jeśli nowe iPhone’y zostaną pokazane właśnie w piątek 11-tego września to całkiem możliwe, że przedsprzedaż nowych słuchawek od Gigantów z Cupertino rozpocznie się zaraz po konferencji.

Miejmy nadzieję, że Tim Cook i spółka zaprezentują nam doskonały sprzęt. Wiele dotychczasowych informacji i plotek na temat nadchodzącego iPhone 6s świadczy o tym, że będzie to jedna z największych aktualizacji smrtfona Apple w historii.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/328251/possible-iphone-6s-keynote-and-launch-date-revealed/]

To Top