Informacje i nowości

Czujnik Apple Watch’a wypalił skórę?

Apple Watch może być groźny?

Niektórzy użytkownicy Apple Watch, narzekają na podrażnienia skóry od pasków sportowych, jak i samego gadżetu. Sprawdźmy z jakimi problemami spotkali się użytkownicy. 

Niestety wśród różnego rodzaju schorzeń występują zapalenie skóry lub reakcje alergiczne od klejów lub niklu używanego w produkcji AW. Inni fotografują zdjęcia swoich wysypek, lecz najbardziej szokujące są rany wypalone laserem. Oto niektóre z najbardziej szokujących zdjęć.

Szkodliwy laser

Najbardziej niebezpieczne dla zdrowia wydają się przegrzania laserem. Powstające rany są prawdopodobnie spowodowane wadliwie działającym sprzętem. Mamy nadzieję, że jeśli donosy są  prawdziwe, Apple będzie w stanie odpowiednio pomóc swoim klientom.

Nasze rady

Po pierwsze upewnij się, że pasek jest dobrze dopasowany. Nie może być zbyt luźny, gdyż może pocierać się skórę i powodować podrażnienie. Natomiast jeśli jest zbyt ciasno dopasowany, skóra może nie oddychać właściwie w miejscach zakrytych przez urządzenie.Unikaj też kąpieli z urządzeniem na ręce, gdyż stwarza to możliwość osadzania się detergentów i wilgoci pod paskiem. 

Wiecej informacji na temat prawidłowego użytkowania i konserwacji Apple Watch bezpośrednio na stronie internetowej firmy Apple.

[source name=CultOfMac url=http://www.cultofmac.com/328888/apple-watch-and-fitbit-rashes-are-real-and-gross/]

To Top