Informacje i nowości

Zobacz najnowsze reklamy Apple Watch

reklamy apple watch

Firma Apple kontynuuje marketingowy atak nastawiony na promocję urządzenia naręcznego. Od dnia dzisiejszego możemy zobaczyć cztery nowe reklamy Apple Watch.

Reklamy, pod tytułami „Pekin” i „Berlin” prezentują dwie pary przyjaciółek, które mając na nadgarstkach nowy gadżet ułatwiają sobie życie w trakcie zwiedzania nowych miast…nie trudno domyślić się jakich 🙂

[youtube id= Of0UWpK5bEo]

[youtube id= ZEd6aKdeC8g]

Filmik pod nazwą „Closer” prezentuje kilka z możliwości Apple Watch dzięki, którym ludziom łatwiej się ze sobą komunikować i dzielić emocjami w najważniejszych momentach życia. Mamy zobaczyć, że dzięki urządzeniu możemy być bliżej.

[youtube id= 1qYMJjTxJnM]

W reklamie „Goals” widzimy jak świetnym narzędziem motywacyjnym lub nawet czymś w rodzaju personalnego trenera może być smartwatch Apple. Watch pomoże Ci osiągnąć wymoarzony cel.

[youtube id= yovbI8DOMpk]

Wszystkie nowe reklamy Apple Watch są nagrane w klimacie, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić. To nie słowa i obrazy ale emocje mają odgrywać największą rolę i opowiadać historię. Apple nas zachęca abyśmy wzięli udział w tej historii.

[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/329300/apple-watchs-new-ads-focus-on-travel-and-fitness/]

To Top