Informacje i nowości

Klon iPhone’a 6S – unboxing

klon iPhone'a

Premiera nowe iPhone’a będzie miała miejsce jesienią tego roku, a prawdopodobna jego nazwa to iPhone 6S i Apple 6S Plus, bo przecież 5,5 calowa wersja iPhone’a nie skończy się na jednym modelu. Chociaż tutaj warto przypomnieć sobie, że do oficjalnej prezentacji nie będziemy w stu procentach pewni jaką nazwę zastosuje Apple dla swoich urządzeń.

Po premierze każdego sprzętu niekoniecznie od Apple, chociaż ten jest chyba najpopularniejszy zawsze mamy do czynienia z mniej lub bardziej odwzorowanymi klonami. Nieraz miałem do czynienia z osobami które chcąc kupić kilkaset złotych taniej sprzęt Apple z nieoficjalnego źródła trafiały na podróbki, a trzeba przyznać okazję czasem kuszą. Jedną z takich podróbek jest zaprezentowany na poniższym nagraniu model iPhone’a 6S, którego oficjalnie nie ma jeszcze w dystrybucji. Wizualnie jest strasznie podobny do modelu 6, a na pierwszy rzut oka jedynie różniący się nowym różowym kolorem. Efekt? Sprawdźcie sami na poniższym nagraniu.

[youtube id=”qgT20o_tjeE”]

Przeglądając interfejs tej wersji iPhone’a na pierwszy rzut oka ciężko zauważyć różnice nawet w samym oprogramowania. Dopiero po otwarciu sklepu z aplikacjami zamiast App Store uruchamia nam się sklep z aplikacjami dla systemu Android czyli Google Play przez co łatwo wywnioskować, że na telefonie zainstalowana jest wersja Androida wraz z nakładką wizualną systemu Apple.

Zdarzyło Wam się kiedyś natrafić na podróbkę sprzętu Apple?

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/329135/chinese-clone-makers-bring-us-iphone-6s-unboxing-video/]

To Top