Sprzęt Apple i akcesoria

Wyciek zdjęć iPhone 6S Plus

iPhone 6S Plus

Przyszłość niesie nam iPhone’a 6s Plus – to już niemal pewne. Zdjęcia tylnej obudowy urządzenia wyciekły do sieci i fani będą mieć teraz powód do analiz i domysłów na nadchodzące miesiące. Różnice są bardzo mało widoczne i zauważalne są po dokładnej analizie.

Źródła potwierdzają, że sprzęt odczuwalnie wydaje się gładszy i znacznie wytrzymalszy niż poprzednia generacja iPhone 6 Plus. To może być bardzo dobry krok podjęty przez Apple, w celu całkowitego wyeliminowania afery „BendGate”. 

Zmian ciąg dalszy…

Inne zauważalne zmiany to lokalizacja dwóch otworów. Jednego w górnej częsći, a drugiego w dolnej części iPhone.  Szczególne zainteresowanie budzi ten bliżej portu ładowania w iPhone 6s Plus. Śruba ta mocuje moduł głośników, więc możliwe jest, że iPhone 6s może być teraz jeszcze bardziej dopracowany pod względem muzycznym. Ogólnie rzecz biorąc, 6s Plus  będzie w dużej mierze podobny do 6 Plus. Modele „S” raczej trzymają się wzorów sprzętu swoich poprzedników. Mamy jeszcze kilka miesięcy, do premiery ale takie smaczki dla fanów to zawsze gratka.

6s-plus-rear-housing-9

[source name=CultofMac url=http://www.cultofmac.com/329441/iphone-6s-plus-housing/]

 

To Top