Informacje i nowości

Sprzedaż urządzeń z systemem iOS taka sama jak komputerów z systemem Windows

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię przeglądać różnego rodzaju statystyki i zestawienia. Niektóre należy traktować z przymrużeniem oka gdyż wiadomo zazwyczaj tego typu badania są przeprowadzane na wybranej liczbie osób przez co nie jest to wiarygodne zestawienie.

Według specjalistów z firmy Benedict Evans, którzy zaprezentowali kilka najnowszych statystyk, to właśnie sprzedaż produktów z systemem iOS (iPhone, iPad, iPod) w tym momencie wynosi tyle samo co wszystkich komputerów które mają zainstalowany system Windows.

Porównując ogrom ilości komputerów z systemem Windows z znacznie węższą ofertą sprzętów z systemem iOS możemy bardzo łatwo zauważyć jaką popularnością cieszą się urządzenia z nadgryzionym jabłkiem, pomimo znaczącego spadku sprzedaży iPadów i tak urządzenia z systemem iOS wiodą prym wśród użytkowników. Podejrzewam, że premiera nowego systemu iOS 9 która ma wprowadzić dużo usprawnień dla tabletów Apple poprawi ich sprzedaż, a dalsze poszerzenia palety produktów o nowe przysporzy firmie wielu nowych klientów.

[source name=appleinsider url=http://appleinsider.com/articles/15/07/23/sales-of-apples-ios-devices-now-equal-total-windows-pc-sales]

To Top