Gry na iOS i OS X

Business Inc – zostań potentatem na rynku mobilnej rozrywki

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest prowadzić biuro deweloperskie, które ma naprawdę dużo zamówień na aplikacje mobilne?

Business Inc to gra strategiczna, w której Twoim zadaniem jest prowadzenie firmy produkującej gry mobilne. Celem jest rozwój przedsiębiorstwa i posadzenie firmy na fotelu lidera rynku mobilnej rozrywki.

[half]Business Inc [/half] [half_last]Business Inc [/half_last]

Najważniejsi w Twojej firmie są ludzie i nie możesz o tym zapominać. Masz wiele możliwości motywowania ich do pracy i podwyższania kwalifikacji. Najczęściej żądają podwyżki i mam wrażenie, że to właśnie kasa najmocniej wpływa na ich motywację. Dbaj też o ich odpowiednie przeszkolenie, ponieważ dzięki temu będą pracować efektywniej i szybciej radzić sobie z zadaniami, które im delegujesz. Miej się na baczności ponieważ ich humor zmienia się bardzo szybko, a ostatecznie to głównie od nich zależy sukces firmy. Jeśli będą niezadowoleni to najzwyczajniej zwolnią się i osłabią szeregi Twojej drużyny. Przewiduj ich zachowania.

[half] Business Inc[/half] [half_last]Business Inc [/half_last]

Ludzie muszą mieć godziwe warunki do pracy i to warunkuje potrzebę rozwoju siedziby firmy. Jeśli chcesz realizować więcej zamówień na gry mobilne to musisz zatrudnić więcej osób. Więcej osób = większa baza. Nie zapominaj, że musisz mieć na nią środki ale tutaj z kolei uważaj by nie zabrakło Ci ich na realizację projektów, czyli w skrócie – na opłacanie pracowników i kosztów prowadzenia działalności w czasie realizacji zamówienia na aplikację, za którą wynagrodzenie otrzymasz dopiero po jej wykonaniu.  Pamiętaj, że nie ma opcji ‚kontynuuj’, nie ma save’ów. Idziesz na całość i grasz o wszystko – jak w życiu. To są twarde prawa rynku. Jeśli źle przewidzisz trend lub się przeliczysz ze środkami i twój stan konta zrówna się z zerem – zostajesz bankrutem. Wiem, to przykre i brutalne. Sam tego doświadczyłem, na szczęście tylko w grze :-(…;-)

[fourth] Business Inc [/fourth] [fourth]Business Inc [/fourth] [fourth]Business Inc [/fourth] [fourth_last] Business Inc [/fourth_last]

Zlecenia na stworzenie gry pojawiają się same. Najważniejsze to brać udział jedynie w tych rentownych projektach i optymalnie przydzielać do pracy nad nimi swoich ludzi, aby zarobić jak najwięcej i wykonać grę szybciej niż jest to w stanie zrobić konkurencja.

W Business Inc mamy możliwość wzięcia udziału w realizacji ponad 100 projektów. Gra stopniuje też po 11 szczeblach poziomu trudności. Nudzić nie pozwolą nam się ciągłe powiadomienia na temat relacji z pracownikami,  urzędem skarbowym, z rodziną – wszystko tak byś nie mógł skupić się tylko na projektach – samo życie. Wszystko z wysublimowaną dozą poczucia humoru.

[third] Business Inc [/third] [third]Business Inc[/third] [third_last] Business Inc[/third_last]

 

Producentem gry jest firma Octigo, która swoją drogą specjalizuje się „w tworzeniu i prowadzeniu nowoczesnych szkoleń i studiów podyplomowych wzbogaconych o gry szkoleniowe i symulacje”. Czyli tematyka gry to właśnie to czym zawodowo Octigo się zajmuje. Sprawia to, że moje zaufanie do wskazówek dla początkującego Project Managera, które pojawiają się w trakcie rozgrywki rośnie.

Business Inc to złoty środek pomiędzy szkoleniem i zabawą. Zachęcam do pobrania i sprawdzenia!

[appstore id= 1010181155]

[source name= itunes]

To Top