Informacje i nowości

Nowe myszki Magic Mouse 2 oraz klawiatury Apple już wkrótce

iMac - klawiatura i mysz Magic Mouse

Każdy z Was pewnie wie jak wygląda i świetnie działa Myszka Magic Mouse, oraz bezprzewodowa klawiatura Apple, które standardowo są dodawane do zestawu komputera iMac.

W sieci pojawiły się szkice i dane techniczne nowej myszki Magic Mouse 2 oraz bezprzewodowej klawiatury. Niestety do końca nie wiemy jak będą wyglądać w całej okazałości, lecz co możemy wywnioskować z poniższych rysunków, że prawdopodobnie oba urządzenia będą posiadać wbudowane akumulatory, co za tym idzie albo będą ładowane indukcyjnie albo za pomocą kabla. Mnie osobiście strasznie denerwuje kwestia wyciągania baterii w obecnej wersji myszki i klawiatury Apple, co prawda w przypadku myszki są specjalne baterię wraz z ładowarką indukcyjną, ale to kwestia dodatkowych kosztów i niestety nie są one tanie.

Magic Mouse 2

 Apple Wireless Keyboard 2

Dodatkowo nowe akcesoria mają wykorzystywać moduł Bluetooth w wersji 4.2 który charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii, a co za tym idzie prawdopodobnie dłużej wytrzymają na jednym naładowaniu.screenshot-2015-08-15-16-47-51 screenshot-2015-08-15-16-45-05

Korzystacie z tych akcesoriów czy może macie inne własne peryferia do komputerów Apple?

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/08/15/magic-mouse-2-bluetooth-keyboard-apple/]

To Top