Informacje i nowości

Trzy nowe reklamy Apple Music

Firma Apple na swoim kanale w serwisie Youtube, udostępniła trzy nowe reklamy, tym razem prezentuje w nich piękno nowej usługi jaką jest Apple Music. Jak wszyscy wiemy Apple Music zostało zaprezentowane wraz z nowym oprogramowaniem iOS i Mac OS X El Capitan na konferencji WWDC 15 na początku czerwca.

Dla osób które nie wiedzą czym dokładnie jest Apple Music (uwierzcie mi są tacy) dodam, że usługa ta pozwala streamować utwory muzyczne na urządzeniach marki Apple (iPod, iPhone, iPad, komputery z systemem Mac OS X) wykorzystując ogromną bibliotekę muzyczną (naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie). Dodatkowo oferuje różne funkcje jak Radio, iTunes Connect (umożliwia obserwowanie naszych ulubionych wykonawców). Dodatkowo bezproblemowo możemy zapisywać wybrane przez nas utwory do pamięci urządzenia i odtwarzać je nie mając dostępu do internetu.

Same reklamy świetnie prezentują nam to czym tak naprawdę jest muzyka dla artystów i jakie ma znaczenie fakt łatwego dostępu do niej dzięki usłudze Apple Music.

[youtube id=”RrM6rJ9JPqU”]

[youtube id=”PXFdspRt3PU”]

[youtube id=”6EiQZ1yLY0k”]

[source name=Youtube url=https://www.youtube.com/channel/UCE_M8A5yxnLfW0KghEeajjw]

To Top