Informacje i nowości

Wspólne oglądanie wrześniowej konferencji Apple w MMC Brainville – Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Nie tak dawno pisaliśmy o ogłoszeniu przez Apple konfernencji, na której zostanie pokazany nowy iPhone i być może Siri po polsku. Pod koniec poinformowaliśmy was, że będzie możliwość wspólnego oglądania tejże konfernecji w Nowym Sączu, w miasteczku technologicznym MMC Brainville. Tym artykułem potwierdzamy ten event i zdradzimy szczegóły!

Event ten będzie odbywać się w Nowym Sączu, w Miasteczku Technologicznym MMC Brainville (Kliknij tutaj, a obiekt pokaże się na mapach) od godziny 17:30 w sali konferencyjnej na parterze.

W programie:
1. Konkursy z nagrodami od iOpen, AppleCenter i sponsorów, niespodzianki.
2. Ciekawostki ze świata Apple oraz garść bezcennej wiedzy.
3. Konferencja Apple na żywo – wspólne przeżywanie premiery nowych iPhonów i całej konferencji transmitowanej na żywo z Kalifornii.

Napoje chłodzące i ciastka dla wszystkich a co najważniejsze humor, dobra energia i wspaniała atmosfera całkowicie gratis! 😉

Pragniemy zobaczyć na naszej konferencji 1000 osób i zapraszamy absolutnie wszystkich zainteresowanych. Niestety sala jest tylko na 100 osób stąd prosimy o zapisywanie się tych z Was, którzy rzeczywiście zamierzają do nas przyjść poprzez wydarzenie na Facebooku.

Technologicznie jesteśmy gotowi na wszystko. Wszystko będą obsługiwać Maki, Keynote’a i wszelkie przygotowane prezentacje obejrzymy na bardzo dużym ekranie z projektorem 4K. Dla nieobecnych szykujemy Liveblog na naszym portalu oraz transmisje z eventu na Periscopie (zachęcamy Was do obserwowanie naszego profilu @AppleCenterPL na Twitterze.) Gdy tylko konto periscope będzie gotowe, poinformujemy Was o tym abyście mogli go obserwować i nie przegapić transmisji! Dodatkowo link do transmisji na periscopie zostanie też umieszczony na naszym portalu, oraz w naszych stronach na serwisach społecznościowych.

Podsumowując,

jeżeli mieszkasz niedaleko Nowego Sącza to czekamy na Ciebie! Gwarantujemy, że ta konferencja będzie najlepszą, w jakiej kiedykolwiek mogliście uczestniczyć! Jeżeli jednak odległość lub wydarzenie losowe pokrzyżuje plany to zachęcamy do śledzenia livebloga i transmisji na Periscopie! Gwarantujemy że od strony technologicznej nie zawiedziemy! Pamiętajcie o potwierdzeniu przybycia w wydarzeniu na facebooku oraz dodaniu eventu do kalendarza!

kalendarz Event

Kliknij tutaj i dodaj to do kalendarza!

To Top