Informacje i nowości

Konferencja Apple najpradopodobniej odbędzie się 12 września

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim konferencja Apple z nowymi iPhone’ami. Mimo, że to już za chwilę, Apple nadal nie podało do publicznej wiadomości terminu konferencji.

Jednakże, z tłumu wyróżnił się jeden z francuskich telekomów, który najprawdopodobniej omyłkowo podał datę i co najprawdopodobniej zobaczymy. Przypominamy, że Apple najpierw rozsyła zaproszenia właśnie takim firmom jak telekomy czy redakcje technologiczne (tylko amerykańskie).

Wcześniej wymieniony telekom podał informację, że konferencja odbędzie się 12 września i zostaną na niej zaprezentowane trzy modele iPhone’ów.

Spekulujemy, że tymi oto modelami będą iPhone’y 7s, 7s Plus oraz iPhone, który w sieci krąży pod nazwą „iPhone 8” lub „iPhone X”. 7s i 7s Plus będą następcami obecnej linii iPhone’ów 7 i 7 Plus, także powinny przejąć od nich ceny. iPhone 8 będzie najprawdopodobniej iPhonem „jubileuszowym”, z okazji 10-lecia wprowadzenia telefonu na rynek i jego cena może zaczynać się nawet od 6 tysięcy złotych. Spekuluje się również o pojemnościach podobnych jak w nowych iPadach Pro, tj. 64GB, 256GB i 512GB.

Źródło: simlock24.pl

Komentarze
To Top