Co słychać u konkurencji

TechRax znowu w akcji! Nie, jeszcze nie z iPhonem 6s…

TechRaxa na łamach AppleCenter okrzyknęliśmy już tytułem MasterNiszczyciela iWszystkiego. Dzisiaj pora na zmianę. TechRax dzisiaj będzie niszczyć nowiutkiego Samsunga Galaxy Note 5, który też niedawno był topiony! Zobaczmy jak poradził sobie w starciu z nożen TechRaxa:

[youtube id=E4amRY3Skf4]

Na początku już widać dużą nerwowość albo TechRax po prostu się machnął, bo zaczął dźgać pudełko. Ok. Jedziemy dalej. Jak widzimy, próba noża na froncie telefonu nie zrobiła niczego złego. Niestety (może i stety, czytaj dalej) kłopot zaczyna się dziać z tyłem. Idealne uderzenie ostrzem noża w środek i… Szyba pękła. Hmm, ale czy to źle? Bo moim zdaniem akurat to pęknięcie bardzo mi się podoba. Naprawdę. Nie żartuje. Nie powstydziłbym się takiej szyby. Następnie TechRax postanawia użyć drugiego przyjaciela jakim jest młot. Próba luźnego zrzucenia młotka na telefon kończy się zwycięstwem Samsunga. Początkowe udertzenia młotkiem również przeżywa pomyślnie. Ale już niestety użycie Force Touch, wróć! Większej siły kończy się pęknięciem przedniej szyby. Niestety w taki sposób którego nie chciałbym mieć… Ale pamiętajmy, to tylko próba kontrolna! Jedziemy dalej! Następnym uderzeniem kończymy żywot Note’a. Ekran zostaje uszkodzony.

No i tak częściowo kończy swój żywot nowy Note 5 TechRaxa. Oczywiście nie zalecamy tak traktować waszych telefonów. Niech żyją dalej, co najwyżej jak zmienicie model to możecie sobie pozwolić na taką zabawę 😉

To Top