Humor

Apple Watch wśród gwiazd

Apple Watch tak jak każdy produkt Apple nowej kategorii odniósł wielki sukces. Widać to zwłaszcza po wynikach sprzedaży. Zdają się one także potwierdzać znane osoby, które coraz częściej widziane są z tymi właśnie zegarkami. Oprócz Tima Cooka, co wydaje się być oczywiste z Apple Watchem pokazują się takie osoby jak:

Christy Turlington, która wystąpiła także w kampanii reklamowej Apple Watcha i pojawiła się na jego prezentacji. Jak na sportowca przystało Christy pokazuje się z wersją Sport.

christy

Pharrell Williams, który jest skromny i posiada jedynie wersje Sport z silikonowym paskiem.

pharrel

Ludacris, jak na rapera przystało musi mieć wszystko „na bogato”, ale chyba chciał być inny od znajomych gwiazd i zamiast wybrać wersję Edition obłożył diamentami wersję Steel. Trzeba przyznać, że Apple Watch z takimi dodatkami wygląda jeszcze bardziej szpanersko.

ludacris

W zestawieniu znalazła się także polska celebrytka, czyli Natalia Siwiec, której wersja Steel z paskiem Milanese Loop zakrywa tatuaż na nadgarstku. Czyżby się go wstydziła?

natalias

Katy Perry posiadająca gwiazdorsko-drogą wersję Edition połączoną z designerskim czerwonym paskiem Classic Buckle zachwyca się na swoim profilu na Instagramie tarczą z Myszką Miki.

katy

Beyoncé, która nie chcąc zbyt przesadnie reklamować jabłuszka nie umieściła oficjalnie żadnego zdjęcia z Apple Watchem. Nieoficjalne źródła mówią jednak, że gwiazda nie mogła się oprzeć temu gadżetowi i posiada wersję Edition.

beyonce

Myślę, że gwiazd z zegarkami od Apple będzie tylko przybywać, gdyż jest to produkt niezwykle twarzowy, a znane osoby robią mu świetną reklamę.

[source name=Instagram url=http://instagram.com]

To Top