Informacje i nowości

Czy Samsung Gear S2 będzie konkurentem dla zegarka Apple Watch?

Apple Watch jest chyba najbardziej zaawansowanym smart zegarkiem ze wszystkich dostępnych na rynku. Rozwiązania w nim zastosowane na pewno zaskoczą niejednego użytkownika i ciężko będzie znaleźć godnego konkurenta który swoim wyglądem i oferowanymi funkcjami byłby do niego podobny.

Samsung od początku stara się rywalizować z firmą Apple. Jak każdy kto śledzi poczynania na rynku elektroniki użytkowej długo mógłbym tutaj pisać o elementach zastosowanych w urządzeniach które jedna firma kopiuje od drugiej, ale nie w tym rzecz.

Firma Samsung zaprezentowała kolejną generację zegarka Samsung Gear S2 który ma być urządzeniem tej samej klasy co Apple Watch. Niektórzy uważają nawet, że będzie lepszy.

[youtube id=”tbUydUlqOmg”]

Na chwile obecną ciężko oceniać, które z urządzeń jest lepsze, gdyż ani z jednym ani z drugim nie miałem osobiście do czynienia. Jedno co mogę przyznać to fakt, że Gear S2 bardzo podoba mi się wizualnie, ale czy bardziej niż Apple Watch? Tego nie jestem w stanie teraz stwierdzić zwłaszcza nie mając tych urządzeń.

A Wy co uważacie o nowym zegarku Samsunga?

[source name=iMore url=http://www.imore.com/samsung-gear-s2-versus-apple-watch]

To Top