Informacje i nowości

Czy Samsung Gear S2 będzie konkurentem dla zegarka Apple Watch?

Samsung Gear S2 vs Apple Watch

Apple Watch jest chyba najbardziej zaawansowanym smart zegarkiem ze wszystkich dostępnych na rynku. Rozwiązania w nim zastosowane na pewno zaskoczą niejednego użytkownika i ciężko będzie znaleźć godnego konkurenta który swoim wyglądem i oferowanymi funkcjami byłby do niego podobny.

Samsung od początku stara się rywalizować z firmą Apple. Jak każdy kto śledzi poczynania na rynku elektroniki użytkowej długo mógłbym tutaj pisać o elementach zastosowanych w urządzeniach które jedna firma kopiuje od drugiej, ale nie w tym rzecz.

Firma Samsung zaprezentowała kolejną generację zegarka Samsung Gear S2 który ma być urządzeniem tej samej klasy co Apple Watch. Niektórzy uważają nawet, że będzie lepszy.

[youtube id=”tbUydUlqOmg”]

Na chwile obecną ciężko oceniać, które z urządzeń jest lepsze, gdyż ani z jednym ani z drugim nie miałem osobiście do czynienia. Jedno co mogę przyznać to fakt, że Gear S2 bardzo podoba mi się wizualnie, ale czy bardziej niż Apple Watch? Tego nie jestem w stanie teraz stwierdzić zwłaszcza nie mając tych urządzeń.

A Wy co uważacie o nowym zegarku Samsunga?

[source name=iMore url=http://www.imore.com/samsung-gear-s2-versus-apple-watch]

To Top

jbl-ac

JBL Charge 3

Najtaniej w sieci!!!

Czwarta generacja doskonałego głośnika bezprzewodowego z funkcjonalnością powerbanku. Wciąż udoskonalany brzmi imponująco, prezentuje się pięknie, a do tego jest w pełni wodoodporny.

689 zł

przycisk-ac