Informacje i nowości

Apple było zainteresowane „trójcą Top Gear”

Po oficjalnej informacji o końcu Top Gear od BBC, mówiło się wiele o takich serwisach jak Netflix, jednak nikt nie podejrzewał o takie zamiary firmy Apple.

Jak pewnie słyszeliście jakiś czas temu, Jeremy Clarkson został wyrzucony z Top Gear i jednocześnie BBC po sprzeczce i małej bójce z producentem tegoż programu. Niedługo po tym reszta „trójcy Top Gear”, czyli Richard Hammond i James May sami zdecydowali odejść z show, które bez Jeremiego to już nie to samo.

Mimo wielu protestów internetowych koniec programu był nieunikniony. Fani programu uważali, że to koniec legendy dopóki nie pojawiły się plotki o firmach i serwisach chętnych na kupno prezenterów i programu. Mówiło się wiele o takich serwisach jak np. Netflix, jednak nikt nie podejrzewał o takie zamiary firmy Apple. Jak wynika z ostatnich plotek, firma z Cupertino rzeczywiście była zainteresowana prezenterami do tego stopnia, że prowadziła już negocjacje. Myślę, że może mieć to jakiś związek z domniemanym Apple Car’em, ponieważ kto jak nie najpopularniejsi na świecie motoryzacyjni prezenterzy mieliby pracować na jego powstaniem, zaprezentować, wypromować i rozreklamować go? Możliwe także, że Apple chce wyprodukować własny program, tak jak to robi, np. Netflix z genialnym serialem House of Cards.

Ostatecznie jednak do podpisania kontraktu nie doszło i „Top Gear’owe trio” zostało kupione przez Amazon.

[source name=CarScoops url=http://www.carscoops.com]

To Top