Informacje i nowości

Tak będą wyglądać pudełka nowego iPhone’a 6S

9 września na konferencji firma Apple zaprezentowała nowe modele iPhone’a 6S i 6S Plus które jak wiemy będą dostępne w czterech wersjach kolorystycznych. W nowych urządzeniach postanowiono jednak zmienić wygląd pudełka. Wcześniejsze modele 6 i 6 Plus miały praktycznie białe pudełka z minimalistycznym napisem wersji iPhone’a na boku pudełka. W nowych modelach firma postanowiła trochę zmienić te opakowania i dodać kolorów.

iphone6spackaging

rosegoldiphones-800x477

fishboxes-800x530

Każda wersja kolorystyczna iPhone’a będzie posiadać inne opakowanie, będzie je łatwiej rozróżnić sprzedawcom. Wcześniej jedynym sposobem na rozpoznanie koloru iPhone’a było odczytanie tych informacji z tyłu opakowania.

Co o tym sądzicie? Opinie na temat tego rozwiązania, będą na pewno podzielone bo pudełka wcześniejszych modeli iPhone’a były bardzo minimalistyczne. Jedynym widocznym elementem z przodu był wytłoczony obrys iPhone’a. Mi osobiście nowe opakowania bardzo się podobają, chociaż dla większości osób jest to tylko pudełko które i tak przeleży większość czasu gdzieś na dnie w szafce bo innego zastosowania raczej dla niego nie znajdziemy.

[source name=MacRumors url=http://www.macrumors.com/2015/09/18/iphone-6s-packaging-rose-gold-iphone/]

To Top